INDATA Software SA

Indata Software SA to nowa pozycja na rynku branży IT. „Nowa” nie oznacza w tym przypadku „świeża” lub „nieobyta”, bowiem Spółka powstała w wyniku połączenia dwóch doświadczonych podmiotów -TRO MEDIA SA oraz WDSP Holding SA.

Indata Software SA skupia swoją działalność wokół przedsięwzięć związanych z zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi, komunikacją reklamową, działalnością portali internetowych, doradztwem IT, a także dotacjami unijnymi.

Główne usługi nowej spółki to:

- Budowa dedykowanych rozwiązań informatycznych, wykonywanych na konkretne zamówienie klienta. Realizacja obejmuje wszystkie etapy, począwszy od analizy i modelowania procesów biznesowych, poprzez projektowanie i dobór odpowiedniej technologii, kodowanie, testy, dostawę, wdrożenie obejmujące również ewentualną integrację z innymi rozwiązaniami informatycznymi wykorzystywanymi przez klienta, na szkoleniach kończąc.

Spółka posiada doświadczenie i kompetencje w szczególności w takich branżach jak logistyka, ubezpieczenia i pośrednictwo ubezpieczeniowe i finansowe, medycyna.

- Zarządzanie komunikacją reklamową – specjalizacja w kompleksowej obsłudze kampanii reklamowych w mediach elektronicznych. Tworzenie kreacji graficznych, wykonywanie aplikacji, doradztwo w obszarze doboru technologii, planowanie strategii reklamowych. W zapleczu technologicznym znajdują się innowacyjne narzędzia, ułatwiające prowadzenie kampanii reklamowych, a także maksymalizujące ich efektywność

- Portale internetowe i korporacyjne – specjalizacja w budowie wszelkiego typu portali internetowych dedykowanych masowej liczbie użytkowników oraz portali korporacyjnych, aplikacji www, rozbudowanych serwisów internetowych opartych o dedykowane systemy CMS.

- Doradztwo IT w zakresie metodyki prowadzenia projektu, opracowanie odpowiednich dokumentów projektowych, zarządzanie projektem, modelowanie procesów biznesowych.

- Usługi hostingowe świadczone w oparciu o własną serwerownie.

- Dotacje unijne – kompleksowa usługa wsparcia procedury ubiegania się o dofinansowanie z PO IG 8.2., tj. wykonanie czynności i zadań niezbędnych do prawidłowego przygotowania i złożenia wniosku o dofinansowanie wraz z załącznikami i biznesplanem. Zakres usługi obejmuje: weryfikację spełnienia wymogów formalnych, ocenę merytoryczną, opracowanie biznesplanu, wykonanie i złożenie kompletnego wniosku wraz załącznikami.