Beyond Investments

Beyond Investments sp. z o.o. to spółka doradczo-inwestycyjna. Od kilku lat funkcjonuje na rynku kapitałowym i nowych technologii. Doradza i uczestniczy w wielu 7-cyfrowych transakcjach sprzedaży firm.

Bazując na wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniu Firma w swojej działalności oferuje usługi doradcze w zakresie pozyskania kapitału zarówno udziałowego, jak i dotacji unijnych. Beyond Investments przygotowuje spółki do debiutu w Alternatywnym Systemie Obrotu NewConnect, jak również wspomaga przedsiębiorstwa w transakcjach fuzji i przejęć. Tym samym oferuje również wycenę przedsiębiorstwa, a także negocjacje przy jego sprzedaży, starając się maksymalnie zoptymalizować transakcje.

Będąc butikiem inwestycyjnym, Beyond Investments dzięki wsparciu inwestorów zagranicznych funduszy, może inwestować do 5 mln euro w jedno przedsięwzięcie charakteryzujące się ponadprzeciętną stopą zwrotu. Ponadto Spółka inwestuje w większe pakiety spółek notowanych lub mających dopiero zadebiutować na  warszawskim parkiecie. W swojej działalności spółka lokuje także swój kapitał w distressed securities, czyli spółki notowane będące na granicy niewypłacalności.